
Набір підсвічників "Пелюстки" / колір Тис / дерев'яний / 5*9.5 см
99 ₴
+380 (68) 942-91-44
менеджер- Немає в наявності
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсвічник "Пелюстки" - чудово підійде під інтер'єр вашого будинку, романтичної вечері при свічках або на подарунок. Виготовлений із фанери, приємного, теплого відтінку, має розбірну конструкцію, завдяки якій з одного свічника можна зробити два, а повністю розібравши – буде зручним при транспортуванні.
До набору входить:
- підсічник - 3 шт
- чайні свічки - 3 шт
Власне виробництво
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Діаметр рекомендованої свічки | 40 мм |
| Ширина підсвічника | 95 мм |
| Глибина підсвічника | 95 мм |
| Висота підсвічника | 50 мм |
| Комплектація свічкою | 3 шт. |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | чайна свічка |
| Діаметр підсвічника | 40 мм |
| Колір | Коричневий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Стан | Новий |
- Ціна: 99 ₴




