
Скринька " Герб України " для прикрас / з гравіюванням / 15*10.5*8
219 ₴
+380 (68) 942-91-44
менеджер- Немає в наявності
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скринька для прикрас - не тільки вишуканий, елегантний та вмісткий подарунок але й красива прикраса для вашої кімнати. Кришка та бокові стінки шкатулки вигравіюване декоративними візерунками та гербом України, також має невеличку застібку. Вона має, велике відділення.
Лаконічний дизайн ідеально підійде під інтер'єр вашої оселі.
Ширина - 10,5 см Довжина - 15 см Висота - 8 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Фанера |
| Декоративне оформлення | Гравірування |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 150 г |
| Тематика малюнка/форми | Рослини, Орнамент |
| Стан | Новий |
- Ціна: 219 ₴








